Богданово очајно тројкашко вече, Никси славили против Хоукса, Вестбрук хтео да бије навијача (ВИДЕО)

Кошаркаши Њујорка савладали су Атланту 101:92 и изједначили на 1-1 у првој рунди плеј-офа Источне конференције.

Никси су на полувремену били у заостатку 13 поена, али су у наставку одиграли изванредну одбрану, дозволивши ривалу да убаци само 35 поена, што им је донело важан тријумф. Имали су прилику и да се средином треће четвртине одлепе, да би Режди Булок погодио неке битне шутеве за три поена. Затим је повукао екипу и у последњој деоници, те је Њујорк успео некако да се извуче. Такође, најзаслужнији за победу Њујорка био Дерик Роуз са 26 поена. У редовима Хокса, Богдан