Нове промене у репрезентацији: Пикси накнадно позвао играча Звезде, он га одбио због веома уносног трансфера – мења га саиграч!
Хот спорт 31.05.2021 | ХотСпорт ХотСпорт Василије

Још промена на списку селектора… Неколико нових играча било је на инцијалном списку Драгана Стојковића Пиксија, али ће бити још прекрајања.
Наиме данас су Немања Јовић из Партизана и Милан Макарић из Радника накнадно позвани јер ће азијску турнеју прескоичити Александар Митровић, Душан Влаховић, Андрија Живковић и Дарко Лазовић, сви из здравствених разлога. Сви поменути играчи су дошли у Београд и јавили се селектору, али је након прегледа установљено да је мудрије поштедети их, баш као и Филипа Ђуричића, који је последњи отпао и неће бити у саставу за мечеве са Јамајком (7. јун) и Јапаном (11.










