Dara bubamara: o dečku Toniju: Sa njim uživam i u najvećem luksuzu i običnim stvarima!
Blic 02.06.2021 | printscreen/detoxic
![Dara bubamara: o dečku Toniju: Sa njim uživam i u najvećem luksuzu i običnim stvarima!](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Pevačice Dare Bubamare dugo nije bilo u medijima, ali kada je objavila novu pesmu „Bebe ko je j...“ odlučila je da se druži sa sedmom silom.
Ekipi „DeToxic“ emisije Dara je otkrila i u kakvim je odnosima sa dečkom Tonijem. - Ovaj singl je kod mene već neko vreme, ali stvarno nije bilo pravo vreme da je ranije objavljujem. Imala sam dva smrtna slučaja u porodici, bila je korona, ali sada sam odlučila i publika ju je sjajno prihvatila - kaže Dara i otkriva da li je raskinula sa Tonijem ili su to samo lažne vesti. - Naravno da sam u vezi sa Tonijem. Morali smo da se obrišemo sa Instagrama jer smo mislili