Titula ekipe FON-a u senci napada na lekara Novog Pazara

RTV Novi Pazar 05.06.2021

Klub malog fudbala FON pobedio je ekipu Novog Pazara sa 5:3 i osvojio titula prvaka Srbije, a na 0,4 sekundi pre kraja meča došlo je do verbalnog sukoba igrača dva tima, posle kojeg je lice koje je s tribina ušlo na teren udarilo lekara gostiju Denisa Bošnjaka i teže ga povredilo.

Pazar je u beogradskom Sportskom centru Šumice poveo golom Veroljuba Vukadinovića u šestom minutu, a dva minuta kasnije izjednačio je Uroš Krasnić. Domaćin je nakon autogola Milana Mutavdžića u 10. minutu došao do prednosti, koju je uvećao Vladimir Lazić iz kaznenog udarca sa šest metara u 20. minutu. Novopazarci su u 21. minutu najpre smanjili drugim pogotkom Vukadinovića, a potom i izjednačili preko Andreje Stojčevskog, da bi Marko Radovanović u 25. minutu

Vest godine - Toni Kros završava karijeru!