Prvenac za pamćenje! Ovako je Srbija izjednačila protiv Jamajke u Japanu! /video/

Sportal blic 07.06.2021

Fudbalska reprezentacija Srbije sastala se sa Jamajkom na azijskoj turneji, a svoj prvi gol za nacionalnu selekciju postigao je na tom meču Strahinja Pavlović. je defanzivca ubacio na poluvremenu, nakon što su "orlovi" kiksom odbrane gubili od 29. minuta, a Pavlović se odužio na tom poverenju u 61. minutu.

Pavlović je tokom jedne opsade gola Jamajke najpre šutirao s leve strane "jačom", levom nogom, a nakon što mu je taj udarac izblokiran, sa 16 metara je poslao loptu neodbranjivo desnicom - i pogodio dalji donji ugao gola za 1:1. Podsetimo, Srbija naredni meč na turneji igra na "Kirin kupu" protiv Japana, 12. juna, od 12.25 po ovdašnjem vremenu. VIDEO Mihael Balak u noćnom klubu gleda fudbal