Remi fudbalera Srbije i Jamajke u Japanu; Stojković: Nemam razloga da budem nezadovoljan

RTV 07.06.2021  |  Tanjug

KOBE - Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je danas sa Jamajkom 1:1 (0:1) u prijateljskoj utakmici u japanskom Miki Sitiju, nedaleko od Kobea.

Selektor Dragan Stojković Piksi na ovom meču izveo je podmlađen sastav, sa čak devetoricom debitanata. Jamajka je povela u 29. minutu golom Endija Greja, a izjednačio je Strahinja Pavlović u 61. minutu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je zadovoljan igrom i rezultatom. "To se pre svega odnosi na dešavanja u drugom poluvremenu. Napravili smo u pauzi četiri izmene, promenili sistem i to je dalo rezultat. Igrali smo mnogo bolje u drugom