On je najveći "mučitelj" Nikole Jokića u NBA ligi! Turbo košarka u Finiksu i veliki preokret - odjednom su "ugasili svetlo" i Denver se izgubio u mraku

Sportal blic 08.06.2021  |  Dr. P.
On je najveći "mučitelj" Nikole Jokića u NBA ligi! Turbo košarka u Finiksu i veliki preokret - odjednom su "ugasili svetlo"…

Počelo je dobro, tokom treće četvrtine Nagetsi su u Finiksu vodili sa “plus 10”, a onda je usledio “prekid filma” i totalni preokret.

Sansi su do kraja igrali kao u transu i nadigrali Denver sa 122:105 u prvoj utakmici polufinalne serije NBA lige! Od rezultata 70:60 za Denver počela je rapsodija Finiksa. Već do kraja treće četvrtine imali su “plus devet” (88:79), a u četvrtoj deonici Kris Pol je maestralno dirigovao igrom svoje ekipe i izgledalo je kao da domaći tim nije promašio nijedan napad. Razlika je brzo otišla na “+18” (104:86) i povratka za Nagetse više nije bilo. Nikola Jokić je u