Ronaldo postao najbolji strelac u istoriji evropskog prvenstva: Portugal postigao tri gola u poslednjih deset minuta! (video)

Hot sport 15.06.2021  |  Vasilije Kićanović HotSport
Mađarska poražena u samom finišu meča. Aktuelni evropski šampion Portugal krenuo je u odbranu trona, a u prvom meču pala je reprezentacija Mađarske. Slavili su portugalci sa ubedljivih 3:0, ali do pobede su došli mnogo teže nego što to rezultat govori. Mađari su prvi gol primili tek u 82. minutu, a do tada su se držali odlično. Kristijano Ronaldo je sa dva pogotka oborio rekord Mišela Platinija i postao najbolnji strelac u istoriji Evropskih šampionata. On je