Vranjanci najbolji na “Jablanica open -u”

Jugmedia 15.06.2021  |  Gordana Nastić

Na turniru “Jablanica open” koji je po deseti put održan u Medveđi, karatisti Karete kluba Vranje osvojili su prvo mesto u generalnom plasmanu, a takmičari karate kluba „Fenkis“ iz Vranja vratili su se proteklog vikenda u svoj rodni grad sa još 33 novoosvojene medalje, 16 zlatnih, 3 srebrne i 2 bronzane osvojili su proteklog vikenda.

Ove medalje bile su dovoljne da klub bude najbolji na turniru i zauzme prvo mesto u generalnom plasmanu i kući donese još jedan veliki pehar . Na ovom takmičenju, na kome je učešće uzelo 150 takmičara iz 12 karate kluba iz zemlje, vranjski karatisti su osvojili osamnaest prvih, dva druga i pet treća mesta. Foto: Karate klub Vranje Trener vranjskih karatista, Ratko Krstić, prezadovoljan je uspehom svojih učenika. Pratite juGmediu na društvenim mrežama Facebook,