Dajanela neosvojiva tvrđava

Vesti online 15.06.2021  |  M. Ninović - Vesti

Fudbaleri Dajanela Belih orlova u ovogodišnjem prvenstvu Druge državne lige Zapadne Australije ne poznaju prepreke. Deseti meč i deveta pobeda ekipe Slobodana Despotovskog došli su kao potvrda dominacije, pošto je i protiv solidne ekipe Mardok Melvila ostvaren prilično siguran uspeh – 2:1 (1:0). Porazi rezervi i juniora Navijali za Noleta Druga državna liga Zapadne Australije

Mrežu gostiju načeo je sve efikasniji defanzivac Džošua Kjuser u 33. minutu i omogućio tako srpskom timu da u nastavku igra rasterećenije. Prednost je donela i sigurnost u igri, pa se u drugom poluvremenu igrala viktorija pred golom Mardoka. Nizale su se šanse od prvog minuta, a najpovoljnija je krunisana još jednim pogotkom u 52. minutu. Sjajni dribler Saša Njegić, koji je svih 90 minuta stavljao na muke odbranu gostiju, zario se po desnoj strani kao šilo u