Brazil silan i u drugom meču na kopa Amerika: "Karioke" brojale do četiri protiv Perua

Večernje novosti 18.06.2021  |  Novosti online

Nije dugo trebalo izabranicima selektora Titea da dođu do prednosti. Igrao se 12. minut kada je Aleks Sandro pogodio i od tada je samo bilo pitanje kojim rezultatom će utakmica biti završena. Do kraja prvog dela utakmica golova nije bilo, ali je Brazil u nastavku sao na gas i postigao još tri pogotka. U strelce su se u drugom delu upisali Nejmar, Everton Ribeiro i Rišarlison. Brazil posle dve utakmica ima šest bodova i gol razliku 7:0, dok je Peruu ovo bio prvi