Dobri rezultati Srbina: Postolje, treće i četvrto mesto za Borkovića na trećem trkačkom vikendu u tcr Evropi

Sportal blic 20.06.2021

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković završio je uspešno treći trkački vikend na stazi Zandvort u Holandiji osvojivši ukupno 65 bodova.

Nakon osvojenog trećeg mesta i prvog ovogodišnjeg postolja na jučerašnjoj trci, srpski as je drugu trku završio na četvrtom mestu, osvojivši 27 poena. Vozač NIS Petrol tima u saradnji sa Comtoyou racing sada u generalnom plasmanu ima 113 poena i zauzima sedmu poziciju. Na osnovu inverznog starta, Borković je u izuzetno uzbudljivoj i punoj incidenata drugoj trci startovao osmi. Sigurnosni automobil je na stazi bio već u drugom krugu kada su se nakon incidenta koji