Orlovi se mučili, a onda ubedljivo slavili: Marjanović i Petrušev predvodili tim do pobede!

Hot sport 29.06.2021  |  Dimitrije Nišavić HotSport

Prva prepreka je prevaziđena! Kvalifikacioni turnir za odlazak na Olimpijske igre je počeo! Srbija je u prvom kolu grupne faze ugostila Dominikansku Republiku.

Utakmica u hali ‘Aleksandar Nikolić‘ je završena rezultatom 94:76. Na iznenađenje mnogih, gosti su pružili snažan otpor tokom većeg dela utakmice. Orlovi su bili sve bolji kako je meč odmicao. Na poluvremenu je bilo izjednačeno, a izabranici Igora Kokoškova su u nastavku pokazali kvalitet. Nema sumnje da je naša reprezentacija jedna od najboljih ekipa na planeti i treba istaći da je ovo tek prva takmičarska utakmica za Orlove u ovom sastavu. Treba imati strpljenja