Azija: Surovi Daegu i Kavasaki Frontale, ubedljiv i Vijetel, Ulsan siguran u Ligi šampiona

Mozzart sport 29.06.2021

Pogledajte kako su završene neke od utakmica koje su odigrane na azijskom kontinentu

ULSAN - PATUM JUNAJTED 2:0 (2:0) (Fudbal, Azijska Liga šampiona) Ulsan nije dozvolio nikakvo iznenađenje u ovom meču, sve je rešio već u prvom poluvremenu. Prvi pogodak za Korejce postigao je Kim Min Jun, a drugi Lukas Hinterzer. Gosti nisu bili potpuno inferiorni, ali nisu uspeli da stignu do pogotka koji bi ih vratio u igru na ovoj utakmici. DAEGU - JUNAJTED SITI 7:0 (3:0) (Fudbal, Azijska Liga šampiona) Daegu je postigao tri gola u prvom poluvremenu, a onda još