Đoković u trećem kolu, Lajović i Đere poraženi, Kecmanović u četvrtak nastavlja meč

RTS 30.06.2021

Novaka Đokovića je prošao u treće kolo, sa 3:0 u setovima savladao je Kevina Andersona. Dušan lajović je završio učešće na Vimbldonu poražen je sa 3:0 od Britanca Danijela Evansa. Laslo Đere je izgubio od Italijana Fabija Fonjinija rezultatom 3:1. Roberto Bautista Agut vodi protiv Miomira Kecmanovića sa 2:1 u setovima. Meč je zbog mraka prekinut pri vođstvu Španca od 3:2 u četvrtom setu. Duel će biti nastavljen u četvrtak.

Kecmanović - Bautista Agut 3:6, 3:6, 7:6 (7:3), 2:3, prekid zbog mraka U četvrtom setu Španac ima brejk prednosti. Meč je prekinut zbog mraka i biće nastavljen sutra. Kecmanović - Bautista Agut 3:6, 3:6, 7:6 (7:3) Posle niza propuštenih prilika KEcmanović rešava set u svoju korist u taj-brejku. Kecmanović - Bautista Agut 3:6, 3:6 Na startu drugog seta Španac je oduzeo servis našem teniseru. Kecmanović nije uspeo da osvoji nijednu brejk priliku. U devetom gemu novim