Dosadna Argentina u finalu - malo fudbala i mnogo sreće, Martinez pravio čuda (video)

Mozzart sport 07.07.2021

Kolumbija ima za čim da žali! Tri odbrane golmana Gaučosa u penal ruletu i nekoliko vrhunskih intervencija za 90 minuta, Lautaro dao gol za vođstvo i onda poslednji penal za prolaz

Četiri puta Argentina je igrala finala Kopa Amerika u ovom veku i sva četiri puta morala je da se zadovolji vicešampionskim statusom. Triput su Gaučosi tih godina pretrpeli poraz u penal ruletu. Čile je slavio 2015. i 2016. godine u mečevima bez golova, dok je Brazil 2004. to uradio posle onih spektakularnih 2:2 kada se svet okrenuo naopačke za jedne, pa za druge posle golova Delgada u 87. i Adrijana u 93. minutu. I taj četvrti put, tačnije 2007. je Brazil bio