Prvi remi Drinjana

Vesti online 13.07.2021  |  E. V.

Besprekorni niz fudbalera Nobl Park Drine u ovogodišnjem prvenstvu prekinut je kada je malo ko očekivao. Komšijski Nobl Harikejns, klub iz donjeg doma tabele, odoleo je na terenu Drinjana i odneo kući vredan bod – 1:1. Četvrta liga Viktorije

Gosti su poveli, a izjednačio je iz slobodnog udarca odlični Aleksandar Mitrović u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Harikejnsi u nastavku nisu birali način da zaustave igrače srpskog ima i u tome su na kraju i uspeli, pošto su im sudije u više navrata progledale kroz prste. Drina je tako posle 11 uzastopnih poraza upisala prvi nerešen rezultat u sezoni. Trener domaćih Bili Armor je izveo sastav: Popetrov, Bižu, Armansin (Stoilović 85′), Mortaruolo, Graovac,