Navijači mu nisu dali da ode u zvezdu, sada teroriše švedske golmane: Birmančević postigao dva gola za dva minuta (video)

Večernje novosti 17.07.2021  |  Novosti online

FOTO: Printskrin/Tviter/@dplus_sportSE Bilo je signala iz Crvene zvezde da bi mogao na "Marakanu" Nije izostala ni njegova želja, ali su navijači dobili svoje i Birmančević se otisnu put Švedske.

Veljko je meč sa Degerforšom u gostima, u okviru 12. kola prvenstva, počeo sa klupe,u igru je ušao na poluvremenu. U periodu od 53. do 55. minuta postigao je dva gola i tako potvrdio pobedu svog kluba od 5:0. On je postigao četvrti i peti gol i pokazao da je vrlo važan šraf u timu gde još ne dobija po 90 minuta, ali je u vrhu liste strelaca švedske lige sa pet postignutih golova u 12 kola. MFF inleder andra halvlek på bästa sätt! Veljko Birmančević tvåmålsskytt när