Šok, zvezda blizu LŠ eliminacije! Crveno-beli izgubili, Borjan u besu napao sudiju

Sportal blic 21.07.2021  |  St. K.

Fudbaleri poraženi su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona od Kairata - 2:1 (1:1).

U pohod na još jednu evropsku jesen izabranici Dejana Stankovića nisu krenuli na pravi način, pa će priliku za popravni morati da traže za sedam dana u Beogradu. Kazahstanski predstavnik je bio mnogo bolji u prvom poluvremenu, u drugom je srpski šampion imao više od igre, ali ga je jeftino primljen gol koštao remija u Almatiju. Nije dobro izgledala Crvena zvezda tokom prvog poluvreme, bilo je to bledo izdanje srpskog šampiona i vrlo verovatno jedno od najgorih od