Ni Zvezda, ni Čukarički, već Vojvodina! "Lale" sačuvale obraz našeg fudbala i pobedile na startu kvalifikacija!

Sportal blic 22.07.2021  |  St. K.

danas su gostovali u Litvaniji ekipi Panevežisa u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, a u Novi Sad se vraćaju sa sjajnim rezultatom jer su uspeli da stignu do pobede rezultatom 1:0.

Posle uvodnog remija na startu sezone na Marakani, izabranici Slavoljuba Đorđevića su ipak uspeli da stignu do pobede, a gol je u 70. minutu postigao Nemanja Čović. Prvo poluvreme bilo je u znaku momaka u nebesko-plavim dresovima koji su imali nekoliko veoma dobrih prilika. Prvu je imao mladi Topić, ali je odlično branio golman domaćina. Potom je nekoliko minuta kasnije i čuvar mreže Vojvodine sjajnom paradom sačuvao mrežu posle udarca sa distance. Drmala se i