Preokret u Nišu! Radnički na poluvremenu gubio od Napretka, pa mu u nastavku napunio mrežu!

Sportal blic 24.07.2021

Radnički iz Niša ne samo da je ostao neporažen posle 2. kola Superlige Srbije, već je u njemu napravio preokret i pobedio ekipu Napretka iako je gubio na poluvremenu.

Nišlije su dobile Kruševljane sa 4:2 (1:2) i tako došle do četiri boda na startu šampionata, dok su gosti, koji su u dva navrata vodili, ostali na tri boda osvojene u uvodnoj rundi. Kočić u 2. minutu, pa Marjanović u 32. iz penala, donosili su Napretku prednost, ali najpre je Mitrović u 13. minutu iskoristio asistenciju Mićibućija, Japanca kog je prethodni trener Nišlija, Nenad Lalatović, prilično nahvalio, a onda su posle velikog predaha usledila još tri pogotka