Хаос и блокада у БиХ због закона о негирању геноцида: Да ли следи најузаврелија атмосфера у БиХ после Дејтонског споразума?
Курир 27.07.2021

Закон о негирању геноцида у БиХ који је наметнуо високи представник Валентин Инцко само седам дана пре одласка, направио је хаотично стање у Републици Српској и Федерацији.
Институције су блокиране, отказана је седница Парламентарне скупштине, покренуте су контра-петиције, али и онлајн петиције у којима се тражи да да се ухапси Милорад Додик. Паралелно, Додик је најавио да је Република Српска чак спремна да прогласи самосталност следеће недеље, због свих дешавања. Шта ће бити у БиХ, како ће се окончати ова ситуација, да ли може доћи до отцепљења Републике Српске? Гости Усијања дана су Александар Раковић, историчар, Авдо Авдић,











