Krajinović se mučio, ali slavio! Filip posle tri seta izborio plasman u četvrtfinale!

Alo 28.07.2021

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Kicbilu.

Krajinović je u osmini finala pobedio Španca Karlosa Tabernera - 6:3, 2:6, 6:4, posle dva sata i šest minuta igre. Filip je do pobede nad 108. teniserom sveta došao teže nego što se očekivalo. U prvom setu je u finišu napravio brejk što mu je bilo dovoljno za početnu prednost. Drugi set je pripao Špancu i to dosta ubedljivo, ali je Krajinović zaigrao bolje u odlučujućem i došao do pobede. Protivnik u četvrtfinalu biće mu Artur Rinderkneš. Za više sportskih