Samo se zvezda pita: Dejan Stanković jasan pred večerašnji revanš protiv Kazahstanaca

Večernje novosti 28.07.2021  |  Z. ĆOROVIĆ

FOTO: FK Crvena zvezda Trener crveno-belih priželjkuje da gol u prvih 15 minuta olakša poteru za minusom od 1:2 iz prve utakmice. - Ako budemo na nivou koji se očekuje od nas, ne bi trebalo da bude problema - istakao je Stanković. - Izvukli smo pouke i sve one detalje iz prve utakmice koji nisu funkcionisali i koje nećemo ponoviti.

Očekuje se da će protivnik svim silama braniti prednost iz prvog meča. - Uglavnom igramo protiv bunkera, nekad to bude lakše, nekad teže. Svi priželjkujemo da otvarimo utakmicu golom u ranoj fazi meča, u prvih 15 minuta. Radimo mnogo na prekidima jer su nam oni bili jedno od jačih oružja prošle sezone. Tada smo na važnim utakmicama, gde su naši igrači dobro čuvani i duplirani, to koristili. Blok, individualni kvalitet, visok presing i brza reakcija - tako se