Partizan slavio i u slovačkoj! Majstorija Pantića, odbranjen penal Popovića i gol Rikarda za trijumf crno-belih!

Alo 29.07.2021

Fudbaleri Partizana savladali su na gostujućem terenu ekipu Dunajske Strede rezultatom 2:0 u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Fudbaleri Partizana savladali su na gostujućem terenu ekipu Dunajske Strede rezultatom 2:0 u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Za razliku od prvog meča kada su crno-beli dominirali tokom čitavih 90 minuta, sada su Slovaci bili dosta ofanzivniji, ali je "parni valjak" ipak rutinski prošao u naredno kolo. Poveo je Partizan u 20. minutu golom Danila Pantića. Bila je to odlična povratna lopta Bibrasa Natha, Pantić je uputio snažan udarac