Žigić nakon remija sa pazarom: ‘Ušli smo u utakmicu da pobedimo! Pre meča ne bih bio zadovoljan jednim bodom’

Hot sport 30.07.2021  |  HotSport Dimitrije Nišavić

‘VAR nam veći drugi put poništava gol!’ Ekipa Proletera je u Novom Sadu na stadionu ‘Karađorđe’ ugostila Novi Pazar.

Utakmica 3. kola Superlige Srbije je završena rezultatom 2:2. Domaćin je želeo prvu pobedu u ovosezonskom takmičenju, ali protivnik je odigrao odlično u prvom delu igre. Izabranici Branka Žigića su se ubrzo konsolidovali i odigrali su sjajno u nastavku. Nakon utakmice, oglasio se šef stručnog štaba Proletera. -Ušli smo u utakmicu da pobedimo i nismo očekivali takav ishod poluvremena. Medjutim smogli smo snage da u drugo poluvreme izadjemo hrabrije i dodjemo do