Čukarički slavio u Azerbejdžanu: "Brđani" nastavljaju učešće u kvalifikacijama za Ligu konferencije

Večernje novosti 29.07.2021  |  Novosti online

FOTO: FK Čukarički "Brđani" su bili favoriti u ovom dvomeču i posle 0:0 u Beogradu uspeli su da pronađu način da dođu do velikog trijumfa koji su apsolutno zaslužili.

Meč nije mogao bolje da počne po izabranike Dušana Đorđevića koji su poveli u 10. minutu kada je Ibrahima Ndiaje posle asistencije Srđana Mijailovića udarcem glavom zatresao mrežu rivala. Nije dugo trebalo gostima da dupliraju prednost. Samo šest minuta kasnije kapiten Marko Docić je realizovao jedanaesterac i odveo Čukarički na velikih dva gola prednosti. Domaćin je pokušavao da se vrati u utakmicu, ali "brđani" su odlično stajali na terenu i na kraju sačuvali