Dečak kog je Otac pregazio kolima se oporavlja! Budi se iz kome, i dalje je na respiratoru, opasnost po život još postoji, ali ide na bolje
Blic 03.08.2021 | T.M.C.
![Dečak kog je Otac pregazio kolima se oporavlja! Budi se iz kome, i dalje je na respiratoru, opasnost po život još postoji…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Dečak (7) iz Vladičinog Hana kojeg je otac nesrećnim okolnostima u ponedeljak udario automobilom i dalje je životno ugožen, ali mu se stanje popravlja.
Mališan je počeo da se budi iz kome i da dolazi svesti, ali su lekari ga lekari još uvek drže na merama predostrožnosti. - Stavili su ga na respirator da bi mu rasteretili pluća. I dalje je životno ugrožen, ali nije više tako kritično. Povremeno se budi iz kome, polako dolazi sebi, ali lekari su još u predostrožnosti - rekao je izvor upućen u stanje dečaka za "Blic". Ocu povređenog dečaka prema, rečima izvora, sledi krivična prijava. - Otac će dobiti krivičnu