Poluvreme - "Delije" bi maljem po šerifu, Dioni sprečio da bude suprotno (TVITOVI)

Sportske.net 03.08.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde igraju nerešeno (1:1) u prvom poluvremenu utakmice sa Šerifom u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nismo videli preveliki broj prilika, iako je tempo bio zadovoljavajući. Šerif je pritiskom započeo susret, da bi se Crvena zvezda posle nekoliko minuta oslobodila. Napadi crveno-belih svodili su se uglavnom na pokušaje sa bokova, te distance, ali ozbiljnije situacije pred golom Atanasijadisa. Nije odbrana srpskog šampiona izgledala najbolje u prvoj polovini ove utakmice, što je potvrđeno kada je Kastanjeda kreirao opasan napad, a Kanga pred šesnaestercem srušio