Ludi meč na Marakani! Zvezda nije dobila Šerif, ali pola sata imala igrača manje zbog užasnog poteza! Prštaće u revanšu!

Sportal blic 03.08.2021  |  P. L.

Fudbaleri su remizirali sa Šerifom 1:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za .

Preko Kastanjede je prvak Moldavije poveo na Marakani, a Dioni je izjednačio u finišu prvog poluvremena za, ispostavilo se, konačan ishod. Više od pola sata je Zvezda bila sa igračem manje nakon crvenog kartona Gelora Kange u 58 minutu, a Stanković neće moći da računa na Gabonca za revanš u Tiraspolju. Velika je bila borba na početku utakmice, oba tima su u meč ušla sa željom za nadigravanjem te su se ređale prilike na obe strane. Prvo je pretila Crvena zvezda, ali