Kakva drama, ljudi moji! Košarkašice prošle u polufinale: Marinine ratnice posle velikog preokreta srušile Kineski zid!

Kurir 04.08.2021
Košarkašice Srbije plasirale su se u polufinale Olimpijskih igara pošto su savladale Kinu rezultatom 77:70 (16:14, 19:19, 14:25, 28:12)! Srbija će u polufinalu igrati protiv pobednika utakmice SAD - Australija! Srbija je početkom poslednje četvrtine bila na ivici ponora, ali je serijom 11:0 stigla do izjednačenja, da bi u finišu potpuno preokrenula rezultat. Poslednju četvrtinu Srbija je dobila rezultatom 28:12, pa će tako imati priliku da igra za medalju! Srpski