Šokantan poraz! Naše devojke nisu imale pravi odgovor na igru Amerikanki, sledi borba za bronzu!

Alo 06.08.2021

Odbojkašice Sjedinjenih Američkih Država pobedile su Srbiju rezultatom 3:0 (25:19, 25:15.25:23 ) u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju

Nije ovo bio dan naših odbojkašica, dok su Amerikanke bile nepogrešive. Sva tri seta su diktirale tempo što im je donelo plasman u finale. Od samog starta su Amerikanke nametnule svoj ritam. Diktirale su tempo, nisu mnogo grešile i iskorštavale su svaku priliku. Pred sam kraj prvog seta naše devojke su uspele da vežu nekoliko poena, te se činilo da će u drugom setu biti situacija drugačije. Ipak, u drugom setu Amerikanke su bile još nadmoćnije nego u prvom setu.