Hrabra Vojvodina pala u Novom Sadu: "Lale" pogodile stativu, ali onda doživele poraz od LASK-a!

Sportal blic 05.08.2021  |  St. K.

nisu uspeli da dođu do pozitivnog rezultata u meču protiv austrijskog LASKA-a, koji je slavio u Novom Sadu rezultatom 1:0 (0:0).

Gol odluke pao je u 70. minutu kada je pobedu LASK-u u prvom meču trećeg kola Lige konferencije doneo Peter Mihorl. Vojvodina je bila, u najmanju ruku, ravnopravan rival tokom celog meča, a "lale" su imale i nekoliko prilika koje nažalost nisu iskoristile. Izabranici Slavoljuba Đorđevića nisu bili samo nemi posmatrači. Bili su i te kako hrabri, a najbolju priliku imali su u 57. minutu kada je stativu pogodio Nemanja Čović. Ipak, utisak je da je favorizovani LASK