Zvezdo, ovi se ne šale! Šerif, rival crveno-belih u borbi za Ligu šampiona, pred revanš dao sedam golova u gradskom derbiju! /video/

Sportal blic 07.08.2021
Zvezdo, ovi se ne šale! Šerif, rival crveno-belih u borbi za Ligu šampiona, pred revanš dao sedam golova u gradskom…

Fudbaleri Šerifa iz Tiraspolja uhvatili su na sjajan način zalet za revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona koji igraju sa Crvenom zvezdom.

U gradskom derbiju, odigranom u petom kolu moldavskog šampionata, oni su deklasirali gradskog rivala Dinamo sa čak 7:1 (3:0). Golove su, redom, postigli Arboleda u 7, Dago u 26 i Enrike u 33. minutu, kada se o prvom poluvremenu radi, a rezervisti Jansane (62. i 92.), Til (70. iz penala) i Bizjak (91.) u drugom. Od njih, na "Marakani" su starteri bili Arboleda, Til i Jansane, a kao rezerva je ušao Bizjak. Utešni pogodak za Dinamo dao je Bulat u 73. minutu. Šerif je