Оваквог га никад досад нисмо видели: Дејан Савић није могао да сакрије сузе на дочеку, репрезентативци култном песмом на конференцији одушевили све!
Спортал блиц 10.08.2021

Освајачи најсјајнијих одличја за српски олимпијски тим, ватерполо репрезентација и каратискиња Јована Прековић, допутовали су јутрос у Београд.
Такође, стигле су и кошаркашице. Велики број навијача, родбине, пријатеља и представника савеза окупио се на београдском аеродрому, како би поздравили српске представнике и освајаче медаља. Дочек српских спортиста можете да пратите из минута у минут путем блога Блиц спорта: 10.19 - Савића сломиле емоције! На конференцији ватерполиста, на питање како се осећају, ватерполисте су сломиле емоције, а Стефан Митровић је поручио: "Ваше питање ме уопште не занима, све












