Haos u Beogradu, Partizan nakon penala prošao u plej-of: Kakva drama, crno-beli su bili na korak od ispadanja! (foto) (video)

Hot sport 12.08.2021  |  Ivan Dobrić Ivan Dobrić
Neverovatan meč u Humskoj. Fudbaleri Partizana i Sočija su odigrali nerešeno (2:2) u prvih 90 minuta. Rezultat u Rusiji je bio 1:1, pa se pristupilo produžecima. Nakon što u dodatnih 30 minuta nije bilo golova, gledali smo jedanaesterce u kojima je srpski vicešampion izašao kao pobednik sa 4:2. Pogledaj galeriju 13 slika View this post on Instagram A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Prednost gostima doneo je Terehov u 33. minutu. Barać je sjajno