Inspekcija pozvala investitora u Glamočkoj da dođe na sastavljanje zapisnika
N1 Info 19.08.2021 | Autor:N1 Beograd
![Inspekcija pozvala investitora u Glamočkoj da dođe na sastavljanje zapisnika](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Sekretarijat za inspekcijske poslove Grada Beograda je, u odgovoru dostavljenom N1, saopštio da je izvršen inspekcijski nadzor nad izvođenjem radova u Glamočkoj ulici na Zvezdari.
U odgovoru se navodi da je tom prilikom utvrđeno da je izveden armirano betonski trakasti temelj i započeto zidanje zida betonskim blokovima. Takođe, dodaju, konstatovano je da na gradilištu nije postavljena gradilišna tabla i gradilište nije obeleženo na propisani način. „Građevinska inspekcija je 19.08.2021. godine donela rešenje o zatvaranju gradilišta, koje je izvršeno istog dana postavljanjem posebne trake za zatvaranje gradilišta, znaka ,’Zatvoreno