Holender: Sve je otvoreno, pred našim navijačima za prolaz

Sport klub 19.08.2021  |  Autor:Vladimir Vesić

Partizan je protiv Santa Klare u prvom meču plej-ofa za Ligu Konferencije pretrpeo prvi poraz ove sezone 2:1, ali Filip Holender ističe da je i dalje sve otvoreno. – Nažalost nismo uspeli da izjednačimo na kraju, ali uspeli smo da damo gol koji nam mnogo znači.

Sledeći meč igramo kod kuće i idemo na pobedu – rekao je Holender. Partizan je odigrao najslabiji meč ove sezone, ali krilni napadač ističe i da je protivnik kvalitetan. – Iskreno, nije bilo lako. Dobro su igrali, dobar su tim. Moramo mnogo bolje, mnogo jače, kao što smo igrali drugi deo drugog poluvremena. Rani golovi Portugalaca u oba poluvremena odredili su tok meča. – Nepažnja naša, svih igrača i to moramo da poboljšamo i da izbegnemo u revanšu. I dalje je sve