Nije mu bilo do priče! Partizan imao tešku evropsku noć, Aleksandar Stanojević "cedio" reči posle ludog meča usred okeana

Sportal blic 20.08.2021  |  Dr. P.

odigrali su najlošiji meč ove sezone kad im vreme nije, pa će prvi put o ovim kvalifikacijama za Ligu konferencije morati da jure minus u revanšu.

Crno-beli su na Azorskim ostrvima u prvoj utakmici plej-ofa poraženi 2:1 od Santa Klare pa ih u Beogradu očekuje težak zadatak. Partizan je u četvrtak loše počeo meč, primio je gol udarcem Karlosa Karvalja u 4. minutu, a onda je početkom nastavka (49. minut) portugalski predstavnik stekao i vođstvo 2:0, golom Japanca Hitemasa Morita. Rezultat je do kraja meča učinio aktivnijim Igor Vujačić, golom u 54. minutu. Ipak, trener “Parnog valjka” ne gubi nadu i veruje da