Birmančević se ne šali - Novi gol za vrh liste strelaca, ali i Malmeov put ka tituli

Sportske.net 21.08.2021  |  Sportske.net

Novopečeni srpski reprezentativac Veljko Birmančević postigao je novi pogodak u dresu Malmea, ovog puta, u pobedi nad Degeforsom od 3:0.

Nekadašnji ofanzivac Čukaričkog nastavio je da pruža briljantne partije i u prvih 45 minuta, koliko je i odigrao na ovom susretu, on je dva minuta pred pauzu "načeo" mrežu protivnika posle lukavog slobodnog udarca. To je Birmančeviću, koji se našao na spisku Dragana Stojkovića za predstojeću reprezentativnu akciju, osmi pogodak na poslednjih 10 utakmica u svim takmičenjima za Malme! Na startu drugog dela igre, Birmančević je ostao u svlačionici, a do kraja su