Lud meč u Subotici! Spartak postigao pobedonosni gol u sudijskoj nadoknadi, utakmicu obeležio veliki broj VAR provera!

Alo 22.08.2021

Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su Napredak iz Kruševca rezultatom 3:2 u utakmici 6. kola Linglong Superlige Srbije.

Susret je obeležio veliki broj VAR provera, a video tehnologija je u 95. minutu donela penal posle kojeg su trijumfovali. Spartak je imao ozbiljnu prednost u prvom poluvremenu od 2:0 A gosti su uspeli da dođu do izjednačenja za samo 10 minuta. Prvoi je u 60. Jovanović smanjio rezultat, a u 70. Saša Marjanović postigao gol za 2:2. Utakmica je zbog silnih VAR provera nadoknađena sa još 10 minuta, a u 95. minutu je golman Vasiljević napravio jedanaesterac, a zatim je