Var 7 minuta izvlačio liniju u Subotici! Ludilo od meča u Superligi - igralo se 100 minuta, presudio penal u 95! (video)

Mondo 22.08.2021  |  Dušan Ninković

Ni tehnologija nije mogla da se odluči da li je regularan gol Kruševljana.

Ni tehnologija nije mogla da se odluči da li je regularan gol Kruševljana. Fudbaleri Spartaka i Napretka odigrali su u Subotici meč 6. kola Superlige, a ovaj okršaj biće zapamćen po rekordnom prekidu. VAR tehnologija je čak sedam minuta proveravala gol koji je tim iz Kruševca postigao za izjednačenje u finišu susreta. Subotičani su vodili 2:1 kada je Napredak, u 69. minutu meča, uspeo da zatrese mrežu. Uradio je to Saša Marjanović, strelac sjajnog gola u prošlom