Real se dva puta vraćao u život i odneo bod iz Valensije majstorijom Vinisijusa Žuniora

Telegraf 22.08.2021  |  Telegraf.rs

Luka Jović igrao poslednjih deset minuta i propustio lepu priliku da se upiše u strelce protiv Levantea

Najbolja utakmica u Primeri od starta sezone odigrana je u Valensiji, a posle 90 i kusur minuta svega i svačega veliki Real se vratio u prestonicu sa bodom iz duela sa Levanteom - 3:3 (0:1). Dva puta su Madriđani stizali vođstvo domaćina, koji je odigrao drugo poluvreme kao u transu nošen podrškom 10.000 gledalaca na svom stadionu. Iako je Real prvo poluvrem rešio u svoju korist pogotkom Gereta Bejla već u 5. minutu, Rođer Marti u 46. i Kampanja u 57. doneli su