Извор: Спутник/Економија архива вести 23.08.2021
Челници компаније „Рио Тинто“ посетили регион Лознице
Спутник 23.08.2021
Председник компаније Рио Тинто Сајмон Томпсон и извршна директорка компаније "Рио Тинто Минералс", која има извршну одговорност за пројекат литијум-бората Јадар, Шинејд Кауфман посетили су регион Лознице протеклог викенда. У… »
Могу ли пензије да прате раст плата — пензионери предлажу две опције
Спутник 23.08.2021
Оно што буди оптимизам када је у питању усклађивање пензија према расту плата је да за то постоји политичка воља, али исто тако и податак да су пензије у протекла два месеца исплац́ене искључиво из прихода Фонда ПИО, без… »
За неке је само закржљали патлиџан, али од црног парадајза може да се живи /фото/
Спутник 23.08.2021
Парадајз је поврц́е које је веома распрострањено код нас и гаји се у скоро свакој башти. Најзаступљенији је црвени парадајз који у себи садржи ликопен, црвени пигмент. Међутим, поред класичног црвеног парадајза у домац́инству… »
Хаос у туристичким агенцијама: Новинарка Спутњика из Грчке возила комби да би возач – одспавао
Спутник 23.08.2021
Да ли вам се икада десило да вас је возач аутобуса, комбија или било ког другог превозног средства које туристичке агенције у Србији користе како би превезле туристе до летовалишта и назад, замолио да преузмете волан да би он… »

