Liga šampiona: Birmančević odveo Malme u grupnu fazu, slave i Benfika i Jang bojsi

Večernje novosti 24.08.2021  |  Novosti online

Poveli su švajcarci sa 1:0 u četvrtom minutu, onda su Mađari preokrenuli na 2:1 do sredine poluvremena. Početkom drugog poluvreman Švajcarci su stigli do izjednačenja, a onda je Ferencvaroš ostao sa igračm manje. U 71. minutu gost nisu uspeli da realizuju penal, ali su do gola i velikog slavlja stigli u trećem minutu nadoknade. Crvenih kartona bilo je i u Ajndhovenu gde je isključen fudbaler Benfike Lukaš, ali nije bilo golova pa su gosti prošli u grupnu fazu Lige