Blickrig crno-belih! Partizan za dva minuta preokrenuo protiv Santa Klare i plasirao se u Ligu konferencija! (foto galerija)

Alo 26.08.2021

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu Santa Klaru sa 2:0 (2:0) u revanšu kvalifikacija za Ligu konferencija i ukupnim rezultatom 3:2 izborili učešće u novom UEFA takmičenju.

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu Santa Klaru sa 2:0 (2:0) u revanšu kvalifikacija za Ligu konferencija i ukupnim rezultatom 3:2 izborili učešće u novom UEFA takmičenju. Sjajno su crno-beli odigrali prvo poluvreme u kojem su sve ima vreme imalu potpunu kontrolu. Već u 3. minutu je Partizan zatresao mrežu gostiju, ali je gol Jovića poništen zbog ofsajda. Na vođstvo "parnog valjka" čekalo se do 25. minuta. Sejdubu Suma je fauliran u kaznenom prostoru,