Zvezda dominantno do grupne faze lige Evrope! Crveno-beli i u revanšu savladali Kluž video

Kurir 26.08.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Kluž 2:1 (1.1) u revanš meču plej-ofa za Ligu Evrope.

Zvezda je dobro počela meč u Rumuniji povela je golom Aleksandra Kataija iz jedanaesterca u petom minutu, nakon što je minut ranije u gužvi pred golom Kluža oboren Degenek. Zvezda je posle gola još neko vreme kontrolisala stvari na terenu, a onda se u drugom delu prvi 45 minuta domaći tim okuražio i krenuo u napad. Borajna je u dva navrata usepešno interevenisao, ali je u 34. minutu Debeljuh doneo Ruminima dugo čekani gol. Sa obzirom na to da je u Beogradu slavila