Sotirovski o obnovljenoj, a već oštećenoj ulici: Biće sanirana o trošku izvođača
N1 Info 29.08.2021 | Autor:Beta
![Sotirovski o obnovljenoj, a već oštećenoj ulici: Biće sanirana o trošku izvođača](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski najavila je da će Ulica Svetolika Rankovića narednih dana biti sanirana i da će izvođač radova o svom trošku popraviti ono što je oštećeno.
Ulica Svetolika Rankovića nedavno je rekonstruisana, međutim, nakon prvih obilnih padavina, na njoj su se ponovo pojavile izbočine i velika ulegnuća kolovoza pa su je građani na društvenim mrežama nazvali niškom „Atlantidom“. Sotirovski je, na svojoj zvaničnoj Fejsbuk stranici, navela da su radnici Javnog komunalnog preduzeća „Naisus“ iz oštećene kanalizacije izvukli kamenje, ivičnjake, delove nameštaja, čak i jednu betonsku žardinjeru. „Taj materijal kome mesto