Ludo veče Ronalda, sudija mu "vratio" za Beograd Kristijano šamarao, promašio penal, pa doneo preokret u 96. minutu! (video)

Alo 01.09.2021

Portugalija je kao domaćin pobedila Republiku Irsku 2:1 i to golom duboko u nadoknadi.

Portugalija je kao domaćin pobedila Republiku Irsku 2:1 i to golom duboko u nadoknadi. U centru pažnje Kristijano Ronaldo, on je večeras radi sve, baš sve. Prvo je pred penal u 15. minutu ošamario Ošeja, bez sankcija. Potom mu je 19-godišnji golman Portsmuta Gavin Bazunu odbranio penal. Egan je u 45. minutu irskoj doneo prednost. Pet izmena napravio je selektor Portugalije pre izjednačujućeg gola Ronalda u 89. minutu na asistenciju Guedeša. Potom je sudija Jug iz