Englezi sigurni, ali nema većeg iznenađenja - Bugari zaustavili šampiona Evrope!

Sportske.net 02.09.2021  |  Sportske.net

Grupa C Italija - Bugarska 1:1 Litvanija - Severna Irska 1:4 Italijani nisu uspeli da pobede, verovali ili ne.

Njih su zaustavili Bugari, što je zaista prvoklasno iznenađenje. Federiko Kijeza je doveo Italijane u prednost u 16. minutu utakmice, da bi Iliev uspeo da izjednači krajem prvog dela igre, u 39. minutu. U nastavku se Bugarska povukla na svoju polovinu, posed je bio na strani Italije, ali promene rezultata nije bilo, naši istočni susedi su odoleli. U okviru iste grupe, reprezentacija Severne Irske je uspela da slavi na gostovanju Litvaniji, bilo je 1:3. Gosti su